Podporiť nás môžete bez toho, aby ste minuli čo i cent navyše.


Pri nakupovaní cez internetové obchody môžete naše centrum Andreas podporiť bez toho, aby vás to stálo čo i len 1 cent navyše.

Stačí si pridať do prehliadača DOBROMAT pomocníka - http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat

- Pri návšteve internetového obchodu DOBROMAT pomocník zariadi, že časť sumy, ktorú ste uhradili za nákup, pôjde na podporu práve našich aktivít.

Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku https://dobromat.sk/podporim/autisticke-centrum-andreas

- Na stránke si vyberiete obchod, v ktorom chcete nakúpiť a našu organizáciu Autistické centrum Andreas. Následne vás stránka presmeruje do vybraného obchodu, kde môžete nakupovať.

Z každého nákupu vyplatí konkrétny internetový obchod spoločnosti Dobromat príspevok, zvyčajne v rozmedzí od 1,5 až 5 % z uhradenej sumy. Dobromat nám túto sumu následne pošle priamo na účet.

V oboch prípadoch - či sa do internetového obchodu dostanete cez pomocníka alebo priamo cez web stránku - vás nákup cez Dobromat nebude stáť ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu.

Vyskúšajte. Je to jednoduché. S Dobromatom vyhrávame všetci:

  • VY,- lebo dostanete, čo ste si kúpili;

  • OBCHOD, lebo predal, čo mal v ponuke a

  • CENTRUM ANDREAS, lebo časť z nákupnej ceny podporí našu činnosť.

Zo začiatku sa môže zdať, že je toho veľa, ale akonáhle si DOBROMAT pomocníka raz nastavíte, potom už netreba robiť nič, iba nakupovať : ).

ĎAKUJEME, že ste s nami.Dobromat.sk - každým nákupom pomáhate