Aktuálne


NOVINKA - Ponúkame konzultácie a terapie aj v maďarskom jazyku.

Otvárame nové stretnutia Rodičovskej skupiny, ktoré je určené rodičom detí s Aspergerovým syndrómom. Stretnutia plánujeme organizovať pravidelne raz do mesiaca, v prvé pondelky v mesiaci, od 17. do 18.30 hod. Najbližšie stretnutie bude 7. novembra 2022. Viac informácií a prihláška TU.

Pozývame na seminár "Ako podporiť pozitívne správanie u ľudí s autizmom", cieľom ktorého je oboznámiť rodičov a/alebo odborníkov s metódou a stratégiami Podpory pozitívneho správania (Positive Behavior Support = PBS). Seminár sa uskutoční v dvoch termínoch: 12. októbra a 23. novembra 2022. Prihlasovať sa môžete do 3. októbra TU.

Pozývame na teoreticko-praktické ONLINE školenie „Aspergerov syndróm. Ako s ním prežiť v škole", ktoré sa bude konať v stredu 21. septembra 2022 na platforme ZOOM. Online školenie je určené odborným pracovníkom 1. a 2. stupňa ZŠ. Prihlásiť sa môžete TU.

NA KOLESÁCH. Na jeseň 2022 otvárame detský voľnočasový krúžok s tematikou dopravné prostriedky. Krúžok je pripravený pre deti s AS, príp. VFA od 7 do 11 rokov. Prihlasovať sa môžete do 9. septembra 2022. Ostatné informácie TU.

Nové konzultáčné hodiny: Na telefóne +421 908 767 565 sme k dispozícii v utorok, stredu a štvrtok medzi 12:00 a 13:00.

INOVAČNÉ VZDELÁVANIE. V septembri 2022 otvárame akreditovaný program „Klient s PAS v poradenskom a školskom zariadení“ v rozsahu 50 hodín. Prihlasovať sa môžete do 30. augusta 2022. Viac TU

Z kapacitných dôvodov dočasne pozastavujeme prijímanie nových klientov s Aspergerovým syndrómom na terapie.

Aj v tomto roku nám môžete venovať svoje 2 percentá. Spoločne urobíme pre autizmus viac.

S taškou s ilustráciami Miška Kovácsa Vám bude ľahšie. Kúpou podporujete arteterapiu v centre Andreas. Ďakujeme.

Na Slovensku vznikla nová platforma autistických organizácií Auti 8. Jej cieľom je otvoriť diskusiu a zlepšiť kvalitu života ľudí s autizmom a ich rodín na Slovensku.

DARČEKY, KTORÉ POTEŠIA A POMÔŽU
Podporiť nás môžete aj kúpou výrobkov detí a a mladých ľudí s autizmom v našom obchodíku AUTISTI-ARTISTI.

Urobte radosť hneď niekoľkokrát. Kúpte si tričko ČERVENÁ škodovka, tričko MODRÁ škodovka alebo tričko POĽSKÝ FIAT a potešíte nielen fanúšikov starých Škodoviek, ale aj autora kresby Dušana Hajdina. Naše centrum sa zas poteší výťažku z predaja tričiek. Ďakujeme.


Máte záujem o SNOEZELEN terapiu pre vaše dieťa?

Nové knihy v ponuke. Pre viac informácií...


Osvetový leták „Mám iné dieťa?“ pre rodičov na stiahnutie. Za podporu ďakujeme Nadácii pre deti Slovenska a Zdravotnej poisťovni Dôvera.


ARCHÍV noviniek