Ako venovať 2 percentá centru Andreas

Autistické centrum Andreas n.o. už viac ako sedemnásť rokov poskytuje ľuďom s autizmom odbornú starostlivosť, ktorá v sebe zahŕňa komplexnú diagnostiku, odbornú intervenciu, individuálnu terapiu, rehabilitáciu a špecializované poradenstvo.
Aj vďaka vašim dvom percentám neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služieb a podporujeme vzdelávanie detí a mladých ľudí s autizmom, aby mohli žiť svoj nezávislý život v maximálne možnej miere.
Ďakujeme, že ste stále s nami.

Ako darovať 2% centru Andreas? (postup, termíny tlačivá)

IČO: 31821677
právna forma: NEZISKOVÁ ORGANIZÁCIA
obchodné meno alebo názov: AUTISTICKÉ CENTRUM ANDREAS N.O.
PSČ: 811 06
obec: BRATISLAVA
ulica: GALANDOVA
súpisné/orientačné číslo: 4582/7

POZOR ZMENA! „Aktuálna situácia ohľadom poukazovania 2 % počas koronakrízy"

Lehota na predloženie daňového priznania a na zaplatenie dane sa predlžuje podľa dĺžky trvania pandémie koronavírusu. Ak vláda rozhodne, že krízové obdobie končí 30. júla, daňovník bude musieť podať daňové priznanie do jedného mesiaca po skončení pandémie. Do tohto termínu bude musieť aj zaplatiť daň. Rovnaký odklad bude mať aj ročné zúčtovanie a odvedenie vypočítanej dane zamestnávateľa. Musí ho urobiť najneskôr do jedného mesiaca po skončení pandémie. Zamestnávateľ je povinný doručiť zamestnancovi doklad o ročnom zúčtovaní najneskôr do konca druhého kalendárneho mesiaca, ktorý nasleduje po skončení obdobia pandémie.
Predĺži sa aj lehota na predloženie vyhlásenia k 2 % z dane, najneskôr do 15. dňa druhého mesiaca po skončení obdobia pandémie. Zákon schválil parlament 2. apríla 2020.

Ak ste zamestnanec
Ak ste fyzická osoba
Ak ste právnická osoba

Dve percentá z vašich daní využívame transparentne a sme pripravení zodpovedať akékoľvek otázky ohľadom ich využitia.
Ak by ste chceli venovať 2% z dane adresne alebo máte akékoľvek iné otázky, napíšte prosím na gvozdjakova@andreas.sk.
Ďalšie informácie nájdete na www.rozhodni.sk alebo www.dvepercenta.sk.


Plagát na stiahnutie