DÔLEŽITÉ TERMÍNY

15. február 2023
Fyzické osoby, ktoré sú zamestnané si do tohto termínu podávajú žiadosti o vykonanie ročného zúčtovania dane.

31. marec 2023
Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (fyzické osoby) a právnickými osobami

30. apríl 2023
Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ. Dve percentá z vašich daní využívame transparentne. Ak by ste chceli venovať 2% z dane adresne alebo máte akékoľvek iné otázky, kontaktujte gvozdjakova@andreas.sk. Ďalšie informácie nájdete na www.rozhodni.sk.

Staňte sa dobrovoľníkom!

Radi privítame študentov špeciálnej pedagogiky, liečebnej pedagogiky, sociálnej práce, medicíny alebo psychológie, aby v našom centre absolvovali prax.

Poskytneme odborné informácie, skúsenosti a pomôžeme zaškoliť budúcich odborníkov a osobných asistentov pre autistických klientov.

Privítame aj dobrovoľníkov na rôzne práce a činnosti, ako pomoc pri výrobe pomôcok, alebo pomocné práce v našej záhrade a pod.

V prípade záujmu, kontaktujte nás na andreas@andreas.sk

Zakúpte si naše výrobky!

Kúpou výrobkov prispievate priamo Autistickému centru Andreas.

Výrobky sú vyrábané ručne, každý výrobok sa trochu odlišuje od druhého, takže každý kúsok je jedinečným. Ak vám na nejakom detaile či farbe záleží, dajte nám prosím vedieť.

Sashe.sk si v rámci Dobrého obchodu nenecháva z predaja žiadnu províziu. Ďakujeme.

V prípade, ak chcete ľudí s autizmom podporiť viac, môžete nám prispieť vyššou sumou, alebo sumu jednoducho zaokrúhlite.

Kliknutím prejdite do nášho obchodu

Podporiť nás môžete bez toho, aby ste minuli čo i cent navyše.

Pri nakupovaní cez internetové obchody môžete naše centrum Andreas podporiť bez toho, aby vás to stálo čo i len 1 cent navyše.

Stačí si pridať do prehliadača DOBROMAT pomocníka - http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat

Pri návšteve internetového obchodu DOBROMAT pomocník zariadi, že časť sumy, ktorú ste uhradili za nákup, pôjde na podporu práve našich aktivít.

Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku https://dobromat.sk/podporim/autisticke-centrum-andreas

Na stránke si vyberiete obchod, v ktorom chcete nakúpiť a našu organizáciu Autistické centrum Andreas. Následne vás stránka presmeruje do vybraného obchodu, kde môžete nakupovať.

Z každého nákupu vyplatí konkrétny internetový obchod spoločnosti Dobromat príspevok, zvyčajne v rozmedzí od 1,5 až 5 % z uhradenej sumy. Dobromat nám túto sumu následne pošle priamo na účet.

V oboch prípadoch - či sa do internetového obchodu dostanete cez pomocníka alebo priamo cez web stránku - vás nákup cez Dobromat nebude stáť ani cent navyše. Napriek tomu nám prispejete sumou vo výške niekoľkých % z vášho nákupu.

Vyskúšajte. Je to jednoduché. S Dobromatom vyhrávame všetci:

  • VY,- lebo dostanete, čo ste si kúpili;
  • OBCHOD, lebo predal, čo mal v ponuke a
  • CENTRUM ANDREAS, lebo časť z nákupnej ceny podporí našu činnosť.

Zo začiatku sa môže zdať, že je toho veľa, ale akonáhle si DOBROMAT pomocníka raz nastavíte, potom už netreba robiť nič, iba nakupovať : ).

ĎAKUJEME, že ste s nami.